Myślenice: Neo-Nówka z nowym programem

4 Lutego 2017, 20:00 -22:00

Hala Widowiskowo- Sportowa, ul. Zdrojowa 9, Myślenice

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn.

Wrocławianie obalają mit silnego i twardego faceta, który w zderzeniu z pralką czy zmywarką okazuje się nieudacznikiem. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu".

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Mamy dla Was trzy zaproszenia na występ kabaretu Neo-nówka. Aby mieć szansę zdobycia jednego z nich należy napisać wiadomość prywatną na konto Redakcja w tytule wpisując "Neo-nówka" a w treści swoje imię i nazwisko na które organizator prześle bilet wstępu. 

Komentarze

Poinformuj o komentarzach