Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Górskim na zalewie w Sułkowicach

26 Sierpnia 2017, 11:00 -16:00


Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego
Już w tę sobotę – 26 sierpnia 2017 r. na terenie zalewu rekreacyjnego i w jego okolicach odbędzie się ogólnopolski wyścig MTB 2017 o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego.

Organizatorami wyścigów są: Urząd Marszałkowski w Krakowie, Fundacja „Od Początku do Końca”, Gmina Sułkowice, Gmina Pcim oraz Gmina Myślenice. Edycja I odbyła się 24 czerwca 2017 r. w Pcimiu. Edycja II zaplanowana jest właśnie na sobotę 26 sierpnia 2017 r. w Sułkowicach. Edycja III przewidziana jest na 23 września w Myślenicach.

W zawodach może wystartować każdy, kto ma sprawny rower, sztywny kask, ważne badanie lekarskie lub podpisze odpowiednie oświadczenie. Osoby poniżej 16. roku życia za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego, poniżej 11. roku życia w obecności opiekuna. Udział jest darmowy – nie trzeba ponosić opłaty startowej, a dodatkowo przewidziane są nagrody pieniężne lub rzeczowe.
Warto wyjść z domu i wziąć udział w zawodach – jeśli nie jako zawodnik (dla niezdecydowanych – zapisy będą jeszcze przed samą imprezą), to chociaż jako kibic. Oficjalny start zawodów rozpocznie się o godzinie 10:00, jednak biuro zawodów czynne będzie już od 8:00.

Regulamin imprezy:
http://www.ligarowerowa.malopolska.pl/regulamin_2017/regulamin_2017.pdf
Trasa przejazdu:
http://www.ligarowerowa.malopolska.pl/?p=313
Więcej szczegółów na plakatach, ulotkach oraz na stronie:
http://www.ligarowerowa.malopolska.pl/

 

Komentarze

Poinformuj o komentarzach