Gala Kalejdoskopu Partnerstwa

29 Września 2017, 18:00 -22:00

Wielka Gala Partnerstwa zainicjowana przez Kalejdoskop Partnerstwa (partnerski projekt realizowany w ramach programu partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności odbędzie się już 29 września w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Początek o godz. 18.00. To wielki sojusz na rzecz pierwszego w naszym powiecie społecznego stypendium "Kalejdoskop Pasjonatów". Ustanowiony Fundusz Stypendialny, to wsparcie dla ludzi z pasją i pomysłami, którzy pracują na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Podczas Gali Charytatywnej odbędzie się specjalna aukcja na rzecz Funduszu podczas której można wylicytować m.in. koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, książkę Dekalog Nawałki z podpisem legendarnego trenera oraz wycieczkę do Brukseli i kolację z Różą Thun.

W programie gali ponadto koncert Roberta Kasprzyckiego oraz Kabaretu czyli Show. Zapraszamy do MOKiS. Czeka nas świetna zabawa i szczytny cel! Na Galę obowiązują zaproszenia. Zapytaj o nie organizatorów: kalejdoskop.partnerstwa@gmail.com

Dzisiaj o godz. 18.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się wielka Gala Partnerstwa, która stanowi artystyczne podsumowanie projektu pn. „Kalejdoskop partnerstwa” współfinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności

Co w programie? Koncert Roberta Kasprzyckiego. Skecze grupy Kabaret czyli Show licytacja m.in. koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego i wyjazdu do Brukseli. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu oraz w Bibliotece Miejskiej w Dobczycach. Ilość miejsc ograniczona.

Kalejdoskop Partnerstwa to projekt w który zainicjowały m.in. Fundacja Arts, Myślenickie Towarzystwo Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach czy Stowarzyszenie Nasz Dom. Trwająca kilka miesięcy inicjatywa przyniosła wiele korzyści organizacjom pozarządowym z terenu Myślenic i Dobczyc. Ich członkowie mogli sięgać po mini granty, uczestniczyć w szkoleniach i spotkaniach. Sami inicjatorzy zorganizowali również różne społeczne akcje. Odbyły się warsztaty tańców polskich czy zawody sportowe.

- Najważniejszym i najwspanialszym efektem pracy całego zespołu projektowego jest zawiązany fundusz stypendialny. Kalejdoskop pasjonatów. W tym roku 3 000 zł trafi do jednego stypendysty, którego wskaże komisja. Stypendium zostanie wręczone podczas Gali Partnerstwa na którą szczerze zapraszam – mówi Piotr Szewczyk, prezes Myślenickiego Towarzystwa Kultury.

Artystyczne podsumowanie projektu zapowiada się niezwykle ciekawie. Koncert da Robert Kasprzycki, bawić nas będzie Kabaret czyli Show, a na dodatek wielka licytacja. Co będzie można wylicytować. Będzie wycieczka do Brukseli, specjalne zaproszenie na koncert jubileuszowy Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”, lekcja gry na skrzypcach z Tomaszem Pawlakiem, trening z mistrzem speed-ball, ręcznie robiona biżuteria i wiele, wiele innych. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz funduszu stypendialnego (więcej o licytacji)

- Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale w trakcie Gali będzie puszka do której będzie można wrzucić swój wkład do stypendium. Naprawdę warto, bo to pierwszy taki społeczny fundusz w naszym powiecie – dodaje Kamil Kozieł, sekretarz Myślenickiego Towarzystwa Kultury.

Komentarze

Poinformuj o komentarzach