Dylematy - Klub Mamy i Taty bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi 0-3 lat. ZUMBA

9 Listopada 2017, 10:00 -12:00

Spotkania dla wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami w wieku 0-3 lat są cotygodniowe, bezpłatne i otwarte w ramach Klubu Mamy i Taty w Myślenicach.

Jeśli chcecie poznać się z innymi rodzicami, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, patrzeć jak Wasze dzieci bawią się z innymi, wypić wspólnie kawę lub herbatę, koniecznie nas odwiedźcie.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek w godz. 10:00 – 12:00 w Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda ul. 3 Maja 16a w Myślenicach (nad sklepem Lewiatan). W najbliższy czwartek (09.11.2017) będzie baaardzo energetycznie.

Zaproszonym gościem jest Karolina Moskal - choreograf i instruktor tańca, która zgodziła się nas odwiedzić i przybliżyć naszym dzieciom ZUMBĘ! Karolina Moskal - założycielka Studia Tańca R. Studio działa 6 lat. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat i kontynuuje ją do dziś. Z wykształcenia jest instruktorem tańca współczesnego, technik street dance'owych, zumby fitness oraz zumby fitness kids. W 2012 roku zdobyła na Jamajce tytuł Dance Hall Queen. Jest także wykładowcą na kursie instruktorów tańca w SSiEA w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla dzieci z zakresu tańca jazzowego, współczesnego, podstaw tańca klasycznego oraz street dance'u. Natomiast dorosłym oferuje gorące zajęcia zumby fitness. Od niedawna jest też instruktorem w Egurrola Dance Studio w Krakowie.

Komentarze

Poinformuj o komentarzach