Dni Sułkowic 2018: Koncert Milano i Jorrgus

8 Lipca 2018, 15:00 -0:00

Milano

Niedziela odbędzie się pod znakiem bardziej tanecznym, gdyż pojawią się zespoły disco-polo. Już o godz. 18:30 na scenie wystąpi zespół Milano z Działdowa z Mirosławem Alanem Trzcińskim i trzema tancerzami. Powstał w 1993 r., działalność w starym składzie zakończył w 2000 r. Kto na weselu nie tańczył do takich piosenek jak: „Bara bara bara”, czy „O tobie kochana” … Od 2009 r. zespół gra w odmłodzonym składzie. Nowsze jego utwory to np. „Serce to nie sługa” czy "Bajka"

.

 

Jorrgus

Po nim o godz. 19:30 zagra Jorrgus z Białegostoku. To nazwa formacji wokalno-tanecznej oraz artystyczny pseudonim jej założyciela. Zespół powołał do życia Jerzy Szuj wiosną 2008 roku. Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance. A to dzięki bardzo znanym hitom, które ma na swoim koncie. „Na zabawie”, „Niebezpieczna” , „Twój jeden szept” , „Będziesz moja” czy „Malowana lala”.

Wśród największych hitów zespołu znajdują się takie utwory jak „Niebezpieczna”, „Będziesz moja” czy też „Piękna nieznajoma”.

Nie tylko koncerty

Nie obędzie się bez stałych punktów imprezy, takich jak pokaz umiejętności wokalnych, tanecznych i muzycznych zespołów lokalnych, które ćwiczą cały rok, by zaprezentować się m.in. podczas święta gminy. Planowana jest też dyskoteka, pokaz sztucznych ogni, turniej Mega- Piłkarzyków, potrawy tradycyjne od stowarzyszeń gospodyń i kolorowy zawrót głowy w Luna Parku.

Komentarze

Poinformuj o komentarzach