Darmowe zajęcia samoobrony dla kobiet

22 Września 2018, 17:00 -19:00

Rusza VII Edycja kursu samoobrony dla kobiet, która będzie prowadzona w systemie weekendowym w cztery kolejne soboty w dniach 15, 22, 29 września oraz 6 października 2018 r. w godz. 17.00 – 20.30, w sali sztuk walk przy Hali Widowiskowo Sportowej, ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach.

Głównym celem kursu samoobrony jest przygotowanie mentalne i fizyczne jego uczestniczek, do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie. W programie szkolenia uwzględniono miedzy innymi: podstawy wiktymologii (czyli jak nie stać się ofiarą przestępstwa), trening pewności siebie przy spotkaniu z napastnikiem.

Uczestniczką może być wyłącznie osoba pełnoletnia, wobec której brak przeciwwskazań do udziału w szkoleniu ze względu na stan zdrowia. Zajęcia odbywać się będą na macie judo, na którą wchodzimy w skarpetkach lub boso. Obowiązuje strój sportowy.

- Wszystkie dotychczasowe edycje, kursów samoobrony, które organizowaliśmy do tej pory cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie wszystkim udało się dostać na VI edycje dlatego już teraz gorąco zachęcamy do zapisywania się na ten kurs. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy do 14 września do godz. 22,00 bez znaczenia pozostaje czy ktoś brał już udział kursie czy też pierwszy raz chce spróbować swoich możliwości - przekonuje komendant Tomasz Burkat.

Chęć udziału w kursie zgłaszać można drogą mailową na adres: sm@myslenice.pl, t.burkat@myslenice.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 - 22.00 pod nr telefonu (012) 639 23 23, 609 600 003. 

Komentarze

Poinformuj o komentarzach