Grand Prix w boksie i charytatywne zawody dla Grzegorza Proszkowca

28 Października 2018, 12:00 -18:00

Już w najbliższą niedzielę 28 października w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach odbędzie się Międzynarodowe Grand Prix w boksie oraz charytatywne biegi dla dzieci oraz dorosłych, a także młodzieżowe zawody w Sumo. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Grzegorza Proszkowca.

-To miał być ostatni zjazd tego dnia. Okazał się być ostatnim w życiu. Kiepskie warunki, oblodzony stok i samochód z obsługi w miejscu, gdzie nie powinno go być. Siła uderzenia była ogromna. Żeby wydostać Grzegorza spod pojazdu trzeba było ręcznie przesuwać auto. Wypadek zniszczył zdrowie męża, złamał nasze dotychczasowe życie. Dzisiaj jedyną szansą na odzyskanie utraconej sprawności jest intensywna rehabilitacja, która kosztuje 35 tysięcy złotych miesięcznie... - czytamy na stronie siepomaga.pl poświęconej Grzegorzowi Proszkowcowi z Myślenic.

41-letni Myśleniczanin potrzebuje wsparcia, a mieszkańcy naszej gminy już nieraz udowodnili, że los potrzebujących nie jest im obojętny. W ramach imprezy od godziny 12:00 odbywać się będzie Międzynarodowe Grand Prix w Boksie, o 14:30 ruszy bieg dla dzieci, a o 15:00 wyścig dorosłych na Uklejnę. Oo 17:00 natomiast Robert Proszkowiec poprowadzi dziecięce zawody Sumo.

W międzyczasie można posilić się pysznymi domowymi ciastami i kwaśnicą, czy grochówką, z których dochód podobnie jak z całej imprezy i wszystkich wolnych datków trafi na konto Grzegorza Proszkowca, któremu wspólnie pomagamy wrócić do domu. Podczas imprezy dostępne będą także dmuchańce i animacje dla dzieci w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy!

Specjalnie dla Grzeogrza uruchomiona została podstrona fundacji Siepomaga.pl, cały czas można wpłacać dowolne datki na jego leczenie: www.siepomaga.pl/budzimy-grzegorza

Komentarze

Poinformuj o komentarzach