25 lutego 9:00 - 19:00

Tydzień Pomocy Psychologicznej - bezpłatne konsultacje psychologiczne

  • 25 lutego 9:00 - 19:00

Stowarzyszenie „BUSOLA” organizuje w dniach 25 lutego – 2 marca Tydzień Pomocy Psychologicznej. Bezpłatne dyżury psychologa, psychoterapeuty, psychologa dziecięcego, terapeuty uzależnień i pedagoga będą w tych dniach dostępne dla chętnych w siedzibie Ośrodka Dobrej Pscyhoterapii "Busola" Rynek 14/7 w Myślenicach. Można się na nie zapisywać pod nr 511 875 119.

Chcemy zachęcić i zaprosić mieszkańców naszego powiatu do korzystania z takiej formy pomocy. Często spotkanie z psychologiem przynosi ulgę i rozwiewa wątpliwości. Przez sześć dni: od 25 lutego do 2 marca bezpłatny dyżur będą pełnić rzetelni specjaliści, którzy mogą pomóc. Zainteresowani mogą zapisać się na spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym lub terapeutą uzależnień oraz porozmawiać o wątpliwościach wychowawczych z pedagogiem. Aby skorzystać z bezpłatnej porady konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr 511 875 119 (od pon. do pt. w godz. 9.00 – 19.00). Spotkania ze specjalistami będą miały charakter konsultacji, w czasie których będzie można poradzić się i dostać wsparcie. Zapewniamy dyskrecję osobom zgłaszającym się po poradę
Podczas TYGODNIA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, uczestnicy dowiedzą się również jak szukać dobrej i rzetelnej porady, psychoterapii czy konsultacji. Będzie też rozdawana broszura, która pomoże poruszać się po gąszczu instytucji świadczących bezpłatną i płatną pomoc psychologiczną.

Komentarze