11 sierpnia 10:00 - 20:00

Małopolska TOUR! Cykl rajdów rowerowych, połączonych z imprezami plenerowymi

  • Zarabie
    ul. Parkowa
  • 11 sierpnia 10:00 - 20:00
  • Wstęp bezpłatny

Województwo Małopolskie zaprasza na Małopolska TOUR! Czyli dzień pełen emocji, cykl rajdów rowerowych, połączonych z imprezami plenerowymi oraz koncertami artystów polskiej sceny muzycznej. Udział we wszystkich wydarzeniach imprezy jest bezpłatny.

W Myślenicach impreza odbędzie się 11 sierpnia, na Zarabiu, w sąsiedztwie Placu Zabaw przy ul. Parkowej.

Rajd Rowerowy

W trakcie każdej z edycji Małopolska TOUR organizowane są rajdy rowerowe na trasach o różnym dystansie, do wyboru. W rajdzie rowerowym może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Zachęcamy do udziału wszystkich bez wyjątku: rodziny z dziećmi, młodzież, seniorów – każdego kto lubi spędzać czas na rowerze. Dla uczestników przygotowaliśmy bezpłatne pakiety zawierające numery startowe, koszulki rajdowe, wodę i bony na posiłek. 

Impreza plenerowa

Dla uczestników imprezy plenerowej Małopolska TOUR przygotowaliśmy ogromną liczbę atrakcji o tematyce rowerowej, ale także strefy dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami w namiocie VELO Małopolska i strefy gastronomiczne. W ramach atrakcji będzie można zobaczyć na żywo akrobacje w formule Dirt Jumping, z udziałem m.in. utalentowanej gwiazdy światowego formatu, Szymona Godziek. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazach jazdy na bicyklach czy pokazach skoków na rowerach trialowych. Będzie można spróbować swoich możliwości na pumptrucku - mobilnym torze grawitacyjnym oraz na symulatorze jazdy na rowerze. Na blender bike będzie można wykręcić własny koktajl.

Koncerty gwiazd

Rajdowy dzień z Małopolska TOUR w każdym mieście zostanie zwieńczony występem artystów polskiej muzyki rozrywkowej. W Tarnowie wystąpił zespół LemON, natomiast kolejne miasta będą gościć: Myślenice - Mrozu, Stary Sącz - Krzysztof Zalewski, a w Wadowicach wystąpi zespół Happysad.

Treningi

We wtorki, w tygodniu przed każdym z kolejnych odcinków Małopolska TOUR, będzie można odbyć trening trasami VELO Małopolska, zapoznać się z zasadami bezpiecznej jazdy w grupie oraz jazdy na szosie. Tempo - spokojne, dopasowane do wszystkich uczestników tak, aby nikt nie został sam na trasie. Udział we wspólnej przejażdżce jest otwarty i bezpłatny! Ale to nie wszystko, organizatorzy przewidzieli specjalne wyzwanie rowerowe. Szczegóły na stronie internetowej oraz Facebooku.

W Myślenicach impreza odbędzie się 11 sierpnia, na Zarabiu, w sąsiedztwie Placu Zabaw przy ul. Parkowej.

Zapraszamy serdecznie na malopolskatour.pl oraz na Facebook Malopolska Tour po więcej informacji oraz do udziału w samych imprezach!

Komentarze