29 września 11:00 - 16:00

Dobczycki piknik motoryzacyjny

 • Dobczyce
  ul. Budowlanych
 • 29 września 11:00 - 16:00

I Dobczycki Piknik Motoryzacyjny odbędzie się przy ul. Budowlanych, w niedzielę 29 września w godzinach od 11 do 17. Na dzieci i dorosłych będą czekać przejażdżki zabytkowymi samochodami, a także traktorem.

Dla amatorów szybkiej jazdy, od 12:30 do 15:30 zaplanowano próbę sportową, w której będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Uczestnicy próby muszą posiadać obowiązkowo kaski. Zgłoszenia do próby będą prowadzone od 16 września od godz. 12:00 do 26 września do godz. 24. Należy je kierować na adres zarzad.motosportmyslenice@gmail.com wpisując w temacie Dobczycki Piknik Motoryzacyjny. W razie pytań prosimy o kontakt z sekretarzem Stowarzyszenia pod numerem tel. 731-980-998.

Organizatorzy: Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce wraz ze Stowarzyszeniem Klub Motosport Myślenice

Komentarze

 • 17 wrz 2019

  UPS.......do tematu
  https://miasto-info.pl/myslenice/25476,niedawno-wypowiedzial-wojne-drifterom-dzisiaj-tomasz-sus-proponuje-inne-rozwiazanie.html

  tym chłopakom od fugowania kostki brukowej gumą z opony kompletnie nie chodzi nawet o KJSik, o konkurowanie czasowe, czy dyplomiki albo plastikowe pucharki pomalowane złotą farbą. Tu chodzi o miejsce dla stylu, spotkania, posiedzenia, pogadania, takie moto-pierduchy-pogaduchy. Jeden bączka wywinie, może nawet wyjmie dyfer na dziurze :-), kto inny bassem podbije. Miejsce potrzebne a całą resztę i oprawę chłopaki sobie ogarną a na prawdę nie trzeba wiele. Na piknik rodzinny i dożynki na traktorze to jeszcze nie ich czas :-))) leśne dziadki tego nie zorganizują. Panie Burmistrzu Pan nie rozumie czego oni poszukują. To tak jak ja nie rozumiałem słowa e-sport.....wie Pan co się dzieje na platformach e-sportowych? To równoległy świat, dla nas nie zrozumiały a ze słowem "sport" ma to tyle wspólnego ile piknik z traktorkiem dla chłopaków z RWD na parkingu. Potrzebne miejsce, a potem krótka rozmowa o zasadach a potem wystarczy nie przeszkadzać (o ile będzie zgodnie z zasadami) a nie przeszkadzać to oznacza w tym przypadku pomagać.
  Ci co wpadną na piknik (o ile przyjadą) to na pewno nie wezmą udziału w jakiejś czasówce albo to nie będę te osoby co kostkę lubią przypalić. To nie ta grupa ludzi. Robert Kubica jeździ w F1 ale to nie to :-))), Tomek Kasperczyk to rajdowiec ale to taż nie to o czym Pan myśli w organizacji czasówki traktorkiem :-)))
  Mniej więcej chodzi o ten luźny styl i .....niekoniecznie jednorazowy rodzinny piknik z doklejonym MSM:
  https://www.youtube.com/watch?v=whsGLnxrZCg

  6 Odpowiedz