11 listopada 11:11 - 13:00

Narodowy Bieg Stulecia w Myślenicach

  • Myślenice, start i meta – Hala widowiskowo-sportowa na Zarabiu
    Ul. Zdrojowa 9
  • 11 listopada 11:11 - 13:00
  • 39 zł 49 zł

11 listopada 2019 o 11:11 pod halą widowiskowo-sportową na Zarabiu ruszy druga edycja Narodowego Biegu Stulecia Odzyskania przez Polskę niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” na dystansie 10 kilometrów. Zapisy trwają na www.biegstulecia.myslenice.pl

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” to pięcioletni projekt upamiętniający setną rocznicę wolnej Polski. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal z logotypem biegu stulecia, czyli biegnącym ludzikiem z flagą Polski.

Narodowy Bieg Stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości „od Bałtyku do Tatr” – Myślenice 2019

Atestowana z pierwszej edycji przejdzie małą zmianę z uwagi na remont ulic Gałczyńskiego i Bema. Szczegółową trasę podamy na początku listopada, jednak zmiany w porównaniu z ubiegłoroczną trasą będą nieznaczne. Trasa prowadziła wówczas ulicami Zdrojową, Piłsudskiego w stronę rynku, Żeromskiego, Kasprowicza, następnie Sienkiewicza w dół obok budynku Muzeum Niepodległości, na rynek ulicą Sobieskiego, następnie Klakurki, obok Pomnika Niepodległości na płycie Rynku, ulicą Kościuszki, Niepodległości, Daszyńskiego, Galla Anonima i z powrotem na Zarabie ulicą Piłsudskiego, a na koniec rundka ulicą Parkową i meta przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Zdrojowej 9.

 

Komentarze