15 marca 10:00 - 13:00

Myślenicki Bieg Uliczny 2020 - WYDARZENIE ODWOŁANE

  • Myślenice
    Zarabie
  • 15 marca 10:00 - 13:00

WYDARZENIE ODWOŁANE

Już 15 marca tradycyjnie ponad 1000 biegaczy powita w Małopolsce nowy sezon biegowy! Myślenicki Bieg Uliczny to już stały element myślenickiego kalendarza imprez, jest to również jeden z największych biegów na 10 km w Małopolsce, w którym startują nie tylko myśleniccy i małopolscy biegacze, ale również goście z sąsiednich województw i całej Polski.

Bieg odbędzie się w niedzielę o godzinie 10:00. Biegacze wystartują na moście na Rabie, trasa prowadzić będzie ulicami Zarabia, meta znajdować się będzie na terenie Małopolskiej Szkoły Gościnności. Bieg w Myślenicach otwiera cykl biegów Tour de Małopolska.

Aktualnie na liście startowej znajduje się już niemal 800 nazwisk, a liczba ta ciągle rośnie. W biegu wziąć udział mogą zarówno zaawansowani biegacze, jak również początkujący. Uczestnicy mogą liczyć na: elektroniczny pomiar czasu, dokładnie wymierzoną, oznaczoną co 1 kilometr, szybką trasę - idealną do bicia rekordów życiowych, medal na mecie, gadżet okolicznościowy, nagrody dla najszybszych. Na trasie w osiągnięciu wymarzonego czasu pomagać będą pacemakerzy - osoby, które równym tempem prowadzą chętnych na określony wynik. Limit czasu na ukończenie biegu wynosi 1 godzinę 20 minut. Oznacza to, że trasę można pokonać mieszcząc się w limicie czasu naprawdę umiarkowanym tempem. Każdy poradzi sobie i dotrze do mety na czas. Na biegu oprócz klasyfikacji OPEN prowadzona jest klasyfikacja drużynowa, która wyłania najliczniejsze grupy biegowe w Małopolsce - a nagradzanych jest 10 najliczniejszych drużyn!

KONKURS!

Wśród osób, które na redakcja@miasto-info.pl wyślą wiadomość w której przekonają nas dlaczego powinni otrzymać bezpłatny pakiet startowy - wybierzemy jednego szczęśliwca, który będzie mógł wystartować w biegu na nasz koszt. 

Komentarze