30 kwietnia 18:00 - 20:00

Facebook robi z nas więźnia? W czwartek debata online o internecie

  • 30 kwietnia 18:00 - 20:00

Wielu z nas nie wyobraża sobie nie rozpocząć poranka od kawy i zaglądnięcia, co słychać u znajomych na Facebooku czy Instagramie. W czwartek w ramach cyklu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu #ZaBurtąPytań odbędzie się debata online o wpływie mediów społecznościowych na nasze życie. 

MOKiS od prawie dwóch miesięcy funkcjonuje w sieci, udostępniając odbiorcom interesujące treści i tworząc autorski program kulturalny. Od 20 kwietnia ruszył z kolejnym projektem: Myślenickim Ośrodkiem Domowej Kultury, w ramach którego od poniedziałku do niedzieli pracownicy MOKiS-u przygotowują 20 różnych propozycji w wersji cyfrowej.

Wśród nich jest cykl #ZaBurtąPytań, który również przeniósł się do internetu. Miesiąc temu gościem Adriana Burtana była Małgorzata Majewska, którą widzowie mogli podpytać o nurtujące kwestie dotyczące życia w izolacji i radzenia sobie z niepokojem podczas pandemii. Teraz dyskusja będzie się toczyć wokół internetu i mediów społecznościowych w ramach debaty online: „Facebook i Instagram robią z nas więźniów?”

- Podyskutujemy o algorytmach, które chcą przejąć władzę nad światem, influencerach, którzy mówią jak żyć i… Jarosławie Kaczyńskim, który nie lubi Facebooka – z przymrużeniem oka mówi Adrian Burtan.

Gościem debaty będzie dr Aleksandra Powierska, social media manager, specjalistka ds. marketingu w mediach społecznościowych, szkoleniowiec. Spotkanie odbędzie  się 30 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00 na profilu YouTube Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tradycyjnie dyskusja ma charakter interaktywny, widzowie będą mogli zadawać na bieżąco pytania.

 

Komentarze