25 maja 14:00 - 20:00

#100BARKA – Wielki Chór Internautów

  • 25 maja 14:00 - 20:00

#100Barka to akcja zainicjowana przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Zaśpiewaj „Barkę” ze swojego domu i razem z Nami stwórz wielki chór złożony z internautów. Niech ulubiona pieśń św. Jana Pawła II będzie naszym przypomnieniem o wielkich czynach, słowach i gestach Papieża Polaka. Przyłącz się do naszej akcji z rodziną, przyjaciółmi lub indywidualnie.

Każdy może nagrać własne wykonanie pieśni Barka do przygotowanej przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu ścieżki muzycznej. Istotne jest to, by w nagraniu zastosować przygotowany materiał muzyczny, ułatwi to przygotowanie jednego teledysku z nagrań różnych osób. Wszystkie potrzebne pliki są przygotowane do pobrania w wydarzeniu #100BARKA na facebooku MOKiS  .

Nagrania należy przesyłać najpóźniej do 25 maja 2020 do godz. 14.00.

Po nadesłaniu wszystkich spełniających kryteria nagrań zostanie przygotowany wspólny teledysk, którego premiera przewidziana jest w mediach społecznościowych Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

- Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich chętnych. Ważne by podzielić się radością z tego ważnego jubileuszu. Wspólnie świętujmy, wspólnie się cieszmy i wspólnie śpiewajmy. Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II i zorganizowane jest przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu w cyklu Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS.

Komentarze