29 lipca 19:00 - 20:00

Debata online: Fit czy kit – po co komu siłownia i dieta?

  • 29 lipca 19:00 - 20:00

Czy istnieją diety-cud, jak ważny w życiu jest sport oraz dlaczego coraz więcej Polaków walczy z nadwagą – wokół tych wątków toczyć się będzie kolejna rozmowa online z cyklu #ZaBurtąPytań. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę.

Wszyscy chcemy być zdrowi, piękni i wysportowani. Nawet jeśli nie mówimy tego na głos. Biegamy, kupujemy karnety na siłownię czy fitness, przygotowujemy diety, dbamy o siebie – wszystko po to, by osiągnąć konkretną sylwetkę lub dobrą kondycję. Sport jest bardzo ważnym elementem naszej codzienności, staje się nie tylko wyznacznikiem zdrowego stylu życia, ale też modą.

O roli sportu i zdrowego odżywiania w ramach spotkania z cyklu rozmów #ZaBurtąPytań opowiadał będzie Michał Kudasik, trener personalny i pasjonat sportu. Podczas dyskusji poruszony zostanie temat siłowni (i kiedy warto na nią pójść), mitów krążących wokół diet, mody na zdrowy styl życia oraz problemu otyłości w Polsce.

Spotkanie odbędzie się na profilu YouTube Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w środę 29 lipca o godz. 19 w tym miejscu:

 Tradycyjnie widzowie będą mogli interaktywnie uczestniczyć w rozmowie, zadając gościowi pytania na czacie.

#ZaBurtąPytań to cykl społeczno-kulturalnych spotkań w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu prowadzonych przez dziennikarza i blogera Adriana Burtana. Podczas dyskusji poruszane są ważne i kontrowersyjne tematy społeczne, o których na co dzień dyskutujemy nie tylko przy rodzinnym obiedzie. Od momentu wprowadzenia obostrzeń w Polsce na skutek pandemii, spotkania odbywają się w formie internetowej, w ramach projektu MOKiS-u „Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury”.

Michał Kudasik – trener personalny, pasjonat sportu. Pomaga ludziom w spełnianiu ich sylwetkowych celów: utracie kilogramów tłuszczu czy zyskaniu wizualnie lepszej sylwetki. Specjalizuje się w korekcji najprostszych wad postawy wynikających z siedzącego trybu życia czy niezdrowego odżywiania. Ze sportem związany od najmłodszych lat, kiedy to zaczął grać w hokeja na lodzie. Od liceum zajmuje się zgłębianiem wiedzy w zakresie treningu siłowego, funkcjonalnego i zdrowego odżywiania. Ukończył sporo kursów w tej tematyce, realizował się jako instruktor siłowni w wielu placówkach fitness.

 

Komentarze