17 października 10:00 - 18:00

Orzeł Myślenice organizuje turniej dla dzieci. Trwają zapisy

  • 17 października 10:00 - 18:00

"Orzeł Cup - Małopolska na sportowo" taką nazwę nosić będą rozgrywki, które odbędą się w weekend 17-18 października na obiektach Orła Myślenice.

Turniej rozgrywany będzie w kategorii Orlik, równocześnie na czterech boiskach. Eliminacje dla zgłoszonych drużyn zaplanowano na 17 października, natomiast w niedzielę 18 października odbędzie się finałowa część z udziałem najlepszych drużyn z eliminacji oraz zaproszonych topowych zespołów!

- Chcemy żeby to był turniej zorganizowany z rozmachem. Planujemy dodatkowe atrakcje, każda drużyna może liczyć na medale i poczęstunek, a przede wszystkim dużo grania w systemie zgodnym z unifikacją Polskiego Związku Piłki Nożnej odpowiednią dla kategorii wiekowej orlików - mówi Marek Pajka, jeden z organizatorów z ramienia Orła Myślenice.

Zgłoszenia do turnieju eliminacyjnego przyjmowane są do 30 września na adres mailowy: lksorzel@gmail.com 

Wpisowe na turniej eliminacyjny wynosi 300 zł. Ilość miejsc jest ograniczona!

Szczegóły dotyczące zgłoszeń pod numerami telefonów: Marek Pajka 501252618, Kamil Ostrowski 509358114

- Rozesłaliśmy zaproszenia do najlepszych drużyn z Województwa Małopolskiego, ale też z różnych stron Polski. Zapytanie skierowaliśmy też do klubów zagranicznych na sam dzień finałowy, jednak z uwagi na obostrzenia spowodowane pandemią trudno przewidzieć, czy w tym okresie będzie możliwy przyjazd drużyn z innych krajów. Niemniej jednak turniej na pewno będzie stał na wysokim poziomie, a jednocześnie będzie szansą na zdobywanie kolejnych doświadczeń dla zawodników z lokalnych klubów, które mogą wystartować w eliminacjach. Każda zgłoszona drużyna będzie miała zapewnioną grę w grupie eliminacyjnej oraz drabince pucharowej. Przede wszystkim stawiamy na jakość szkolenia i dużo możliwości do rywalizacji na boisku. W planie imprezy będą też wydarzenia towarzyszące i konkurencje, które podniosą atrakcyjność naszego turnieju. Zapraszamy do zgłoszeń - dodaje Kamil Ostrowski, dyrektor szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice i współorganizator imprezy.

 

 

Komentarze