2 grudnia 19:00 - 20:00

Cykl rozmów online: Pasja. Spojrzenie od środka, cz. 3. Prawo.

  • 2 grudnia 19:00 - 20:00

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na spotkanie w ramach cyklu rozmów online, pn. "Pasja. Spojrzenie od środka". Jest to kolejna propozycja programowa realizowana w ramach drugiej edycji Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS. Trzecie spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 2 grudnia 2020 r., o godz. 19.00 pod adresem: https://youtu.be/E6kQUAY_8uE

---

Gościem Piotra Szewczyka będzie Sybilla Szlósarczyk- adwokatka z charakterem i prawdziwym prawniczym zacięciem. Każda sprawa jest dla niej jak łamigłówka do rozwiązania. Rozwiązaniem jest zaś zakończenie postępowania zgodnie z życzeniem klienta. Narzędzia to wiedza, doświadczenie i inteligencja. Prawda rzadko kiedy broni się sama – bo każdy ma własną.

Podczas rozmowy gość spotkania opowie o swojej pasji do ludzi, prawa oraz cieniach i blaskach zawodu adwokata.

Słuchacze i widzowie będą mogli zadawać pytania.

---

Pasja. Spojrzenie od środka, to cykl lifestylowych rozmów w których goście Piotra Szewczyka opowiadają o swoich pasjach, zainteresowaniach i sposobach na ciekawe życie. Do udziału w spotkaniach zapraszani są "zwykli" pasjonaci, którzy każdego dnia rozwijają swoje osobiste umiejętności, a jednocześnie wpływają na otaczające nas rzeczywistość. Każdy z gości spotkania ma własną przestrzeń wyrazu, a widzowie i słuchacze mogą spojrzeć na pasję od środka.

Adwokat Sybilla Szlósarczyk prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem sporów sądowych. Prowadzimy pełną obsługę podmiotów gospodarczych, konsultacje i analizy prawne. Reprezentujemy osoby fizyczne, moderujemy negocjacje, zarządzamy konfliktem. Działamy w ramach kontraktu B2B lub na podstawie indywidualnego zlecenia w tym dla klientów anglojęzycznych.

Komentarze