15 czerwca 6:00 - 23:55

Zostań wolontariuszem SMYK FEST 2021

  • 15 czerwca 6:00 - 23:55

W tym roku już po raz czwarty, w dniach 19-21 sierpnia w Myślenicach, odbędzie się największy charytatywny festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka. Organizatorzy ruszają z rekrutacją wolontariuszy.

Śmiało można powiedzieć, że festiwal na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń, które odbywają się w naszym powiecie. Dwie pierwsze edycje odbyły się na myślenickim Rynku; kolejna – trzecia, ze względów pandemii została zorganizowana w formie online, a obejrzało ją ponad 11 tysięcy osób.

Wolontariat głównym filarem festiwalu

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu w projekt zaangażowanych było łącznie ponad 300 wolontariuszy, którzy kwestując zebrali środki w wysokości: 134 365,67 zł na kosztowne leczenie i rehabilitację najbardziej potrzebujących z terenu naszego województwa. Jak mówią organizatorzy: „Nasi wolontariusze są filarem tego festiwalu. Bez ich zaangażowania i pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować go na tak wysokim poziomie. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które na co dzień mają wiele obowiązków, świetnie odnajdują się w roli wolontariuszy, dlatego powtarzamy: Jesteś zajęty? Jesteś potrzebny!”.

Na Twoje zgłoszenie organizatorzy czekają do 15 czerwca 2021 r.

Dołącz do najlepszej ekipy wolontariuszy SMYK FEST im. Kacperka Chodurka i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Razem z nami twórz największy charytatywny festiwal muzyczny w kraju!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Fundacji Akuratna

Organizatorami festiwalu SMYK FEST im. Kacperka Chodurka są Fundacja Akuratna oraz Stowarzyszenie Sportownia.

Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi tegorocznego wydarzenia na Facebooku.

 

 

 

Komentarze