10 września 18:00 - 19:00

Wernisaż wystawy "Obrazy pandemii" Magdaleny Śliwy

  • 10 września 18:00 - 19:00

Wernisaż wystawy "Obrazy pandemii" autorstwa Magdaleny Śliwy odbędzie się 10 września w Piwnicy pod Lwem w Myślenicach (Rynek 23). Otwarcie zaplanowano na godz. 18.

Wystawa po otwarciu będzie czynna od 13 do 17 września w godz. 8.00 do 15.00

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wymagany jest wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny z organizatorem w celu rezerwacji miejsc.

Podczas wernisażu odbędzie się koncert skrzypaczki Beaty Mirochny.  Dla każdego gościa przewidziane jest także jedno zdjęcie portretowe, które wykona autorka wystawy.

Wystawa będzie otwarta od 13 do 17 września w godzinach 8-15. 

Magdalena Śliwa: Jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa. Obroniła dyplom z fotografii autorskim projektem pt. „OBRAZY PANDEMII”. 

"Fotografować zaczęłam na pierwszym roku studiów na kierunku operatorskim, podczas których pani Małgorzata Pióro pokazała mi czym tak naprawdę jest fotografia i ile czynników wpływa na stworzenie dobrego kadru" - mówi o swoich początkach.  

Wystawa fotografii w “Piwnicy pod Lwem” będzie jej pierwszym wernisażem.

Fotografie z wystawy będzie można zakupić w formie pocztówki, w trakcie wernisażu, metodą PWYW (zapłać, ile zechcesz).  Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na kolejne wystawy oraz projekty.

Komentarze