19 września 14:30 - 20:00

Jasienica: Myślenicka scena letnia

  • 19 września 14:30 - 20:00

Rodzinny piknik odbędzie się w niedzielę 19 września na terenie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Jasienicy. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:30, a w programie dla najmłodszych na animacje zaprosi kultowa maskotka z Psiego Patrolu – Chase, później widzowie zobaczą Incredible Equilibrum, czyli pokaz oparty na tradycyjnych cyrkowych rutynach zmieszanych z komedią (godz. 16:00).

Od 17:30 scenę letnią opanuje Francois. Koncert francuskiego artysty, który śpiewa polskie klasyki w języku francuskim, natomiast francuskie piosenki będzie można usłyszeć… po polsku.

Imprezie towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich, nie zabraknie działań promocyjnych lokalnych instytucji, wymian książek, loterii fantowej, plenerowych lekcji tańca, gigantycznych dmuchańców, czy wspólnego śpiewania.

Mobilny Punkt Szczepień i Narodowy Spis Powszechny 2021

W trakcie imprezy zorganizowane zostaną dwa mobilne punkty, z których w jednym będzie można się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Jednocześnie będzie także możliwość szczepienia przeciw COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień. Dostępne preparaty do szczepień to Pfizer, Astra Zeneca oraz Johnson&Johnson.

Komentarze