4 grudnia 17:00 - 19:00

Teatr Melpomena wystawia musical “Drogi Evanie Hansenie”

  • 4 grudnia 17:00 - 19:00

Teatr Melpomena wystawia musical “Drogi Evanie Hansenie”. Sztuka została stworzona na podstawie broadwayowskiego musicalu “Dear Evan Hansen”.

Opowiada o nastolatku, który boryka się z silnymi lękami społecznymi, wykluczeniem oraz brakiem samoakceptacji. Musical ma na celu pokazać, jak ważne jest dostrzeganie problemów psychicznych u młodzieży. Niesie również ze sobą jasny przekaz – nie jesteśmy samotni. Nikt z nas nie jest.

Musical będzie wystawiany 6,20 i 27 listopada oraz 4 grudnia o godzinie 17:00 w “Piwnicy Pod Lwem”, Rynek 23 Myślenice.

Wejście jest darmowe, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc z powodu sytuacji epidemiologicznej, obowiązuje rezerwacja miejsc.

Rezerwacji można dokonać mailowo - sekretariat@liceum.neoschool.pl; telefonicznie - 690 010 022 lub poprzez formularz internetowy na stronie facebook -Teatr Melpomena

 

Teatr Melpomena

Teatr Melpomena: czyli grupa niezbyt licznych świrów, którzy wymyślili sobie śpiewanie na scenie w profesjonalnych sztukach, mimo tego, że wcześniej w ogóle nie mieliśmy z tym do czynienia. Pomysł wziął się w zasadzie znikąd. Dla żartu rzuciliśmy hasło o założeniu teatru – wtedy nikt z nas nie wiedział jeszcze, na co się piszemy.

Wiedzieliśmy, że rzucamy się na bardzo głęboką wodę ale w końcu... kto jak nie my? I mimo, że nasze występy nie są godne broadwayowskich desek, to radość jaką sprawiały nam wspólne chwile na próbach i satysfakcja, gdy wreszcie mogliśmy pokazać nasz wysiłek widowni, nie da się do niczego porównać. Cieszymy się, że możemy pokazać Wam efekty naszej pracy w Piwnicy Pod Lwem i mamy nadzieję, że będziecie świadkami naszego dalszego rozwoju!

Komentarze