24 listopada 9:30 - 13:00

VI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych

  • 24 listopada 9:30 - 13:00

VI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 24 listopada w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Piłsudskiego 20) w godz. od 9:30 do 13:00.

"Po rocznej przerwie spotkamy się po raz szósty. Pierwszy Przegląd zorganizowaliśmy w 2015 r i rokrocznie gościliśmy na scenie ponad 100 artystów" - mówią organizatorzy. 

Do udziału w tegorocznym przeglądzie zgłosiło się 11 grup – łącznie około 80 artystów -  z  organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych z Województwa Małopolskiego. Formuła występów będzie bardzo różnorodna - na scenie zobaczymy przedstawienia teatralne, występy wokalne,  taneczne i poetyckie.  Każdy z wykonawców będzie chciał pokazać swoje najpiękniejsze talenty!

Celem  spotkania jest: umożliwienie zaprezentowania osiągnięć osób z niepełnosprawnością; *włączanie osób z niepełnosprawnościami poprzez twórcze działania; zmiana stereotypów dotyczących osób z niepełnosprawnością - chcemy pokazać ich jako twórców i osoby aktywne w różnych sferach życia a nie tylko odbiorów pomocy; poznanie nowych instytucji, osób i integracja  uczestników Przeglądu.

Komentarze