25 listopada 19:00 - 20:00

Dyskusja o drożyźnie i naszych finansach w przyszłości

  • 25 listopada 19:00 - 20:00

O drożyźnie w sklepach, powodach inflacji i sposobach, jak może z nią walczyć każdy z nas, opowie nam w kolejnym odcinku podcastu „Za Burtą Pytań” ekonomista dr Maciej Grodzicki, członek zarządu Polskiej Sieci Ekonomii i działacz związkowy w Inicjatywie Pracowniczej.

7,8, a może 10 procent? Ile wyniesie inflacja za dwa, trzy miesiące? O tym, że wszystko drożeje, przekonujemy się na co dzień, kupując podstawowe produkty spożywcze, płacąc ratę kredytu za mieszkanie czy tankując benzynę na stacji. Podczas dyskusji dowiemy się, jak inflacja odbija się na naszym portfelu i co najbardziej ją powoduje.

Premiera podcastu zostanie wyemitowana 25 listopada (czwartek) o godz. 19:00. Rozmowę będzie można śledzić na profilu YouTube Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

 

#ZaBurtąPytań to podcast społeczny prowadzony przez dziennikarza i blogera Adriana Burtana.  Podczas dyskusji z gośćmi poruszane są ważne i kontrowersyjne tematy społeczne, o których na co dzień dyskutujemy nie tylko przy rodzinnym obiedzie. Projekt jest współorganizowany przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Komentarze