16 grudnia 19:00 - 20:00

Podcast o życiu stewardessy. Rozmowa o zarobkach, wymaganiach i pasażerach

  • 16 grudnia 19:00 - 20:00

Wiele kobiet marzy o tej pracy. Trudno się dziwić – mało kto może sobie pozwolić na pracę na kilku tysiącach metrach nad poziomem morza czy regularnie odwiedzać różne kontynenty.

Jak to jest pracować w liniach lotniczych jako stewardessa? Na jaką pensję może liczyć początkująca zatrudniona? Ile godzin tygodniowo się pracuje? Jakie wymagania trzeba spełnić, by dostać tę pracę? I jak wyglądają codzienne obowiązki?

M.in. na te pytania w ostatnim w tym roku podcaście odpowiada Izabela Muńska, która przez 12 lat pracowała jako stewardessa w liniach Wizzair. Pracę w liniach lotniczych zakończyła na początku tego roku. Jest absolwentką Organizacji Usług Turystyczno-Hotelarskich na Akademii Morskiej (obecnie Uniwersytet Morski).

Premiera podcastu odbędzie się w czwartek 16 grudnia o godz. 19:00 na profilu YouTube Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Wydarzenie i bieżące informacje znaleźć można pod linkiem.

#ZaBurtąPytań to podcast społeczny prowadzony przez dziennikarza i blogera Adriana Burtana. Podczas dyskusji z gośćmi poruszane są ważne i kontrowersyjne tematy społeczne, o których na co dzień dyskutujemy nie tylko przy rodzinnym obiedzie. Projekt jest współorganizowany przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Komentarze