7 sierpnia 16:00 - 23:59

Myślenicka Scena Letnia w Zawadzie i zbiórka dla Zosi Pająk

  • 7 sierpnia 16:00 - 23:59

Drugi wakacyjny przystanek Myślenickiej Sceny Letniej odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia w Zawadzie, gdzie zaplanowano cykliczny piknik rodzinny przy Szkole Podstawowej. 

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do wieczora. W planie między innymi animacje, konkursy, czy piosenki Disney'a dla najmłodszych, a następnie od 17:30 scenę przejmie Wydmański Show z pokazem cyrkowym, połączonym z komedią.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Gooroleska, który na żywo zagra coverowe piosenki. Po koncercie odbędzie się zabawa taneczna z DJ-em.

Podczas wydarzenia dmuchańce i smakołyki przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, a także działania promocyjne gminnych instytucji. Organizatorzy przewidzieli też loterię fantową, animacje i konkursy z nagrodami, grill oraz pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawadzie.

Charytatywny wymiar - zbiórka dla Zosi Pająk

Podczas Myślenickiej Sceny Letniej przeprowadzona zostanie charytatywna zbiórkę dla Zosi Pająk. Zosia urodziła się dwa miesiące temu i zdiagnozowano u niej chorobę, dla której jedyną szansą na normalne funkcjonowanie jest terapia genowa najdroższym lekiem świata, który może uwolnić od skutków SMA. Aby Zosia mogła poddać się terapii genowej i zatrzymać SMA, a następnie rozwijać się jak jej rówieśnicy i żyć w przyszłości samodzielnie, potrzebuje ponad 10 mln zł!

Wpłaty na zbiórkę dla Zosi

Komentarze