11 listopada 11:11 - 13:00

Myślenice: Narodowy Bieg Stulecia z okazji Święta Niepodległości

  • 11 listopada 11:11 - 13:00

Narodowy Bieg Stulecia „od Bałtyku do Tatr” w Myślenicach wystartuje 11 listopada o 11:11, tym razem w zmienionej formie – na dystansie 6,8 km z okazji 680-lecia lokacji Myślenic.

Start zaplanowany jest na Rynku obok Pomnika Niepodległości, a trasa poprowadzi ulicami centrum miasta. Rejestracja uczestników biegu prowadzona jest na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl

Narodowy Bieg Stulecia „od Bałtyku do Tatr” w Myślenicach

Data: 11 listopada

Godzina startu: 11:11

Miejsce: Start i meta Rynek w Myślenicach

Biuro zawodów: Rynek w Myślenicach, odbiór pakietów startowych od 8:00 do 10:30.

Rejestracja pakietów startowych do wyczerpania miejsc dla 100 uczestników – www.biegstulecia.myslenice.pl

Trasa biegu: Start – Rynek w Myślenicach, następnie biegacze rywalizować będą w stronę ulicy Kościuszki, na rondzie im. Andrzeja Burzawy w ulicę Niepodległości, następnie ulicą Mickiewicza do Piłsudskiego i w stronę centrum miasta ulicami Piłsudskiego, Słowackiego do Żeromskiego przed Szkołą Podstawową nr 2 im. Bohaterów Westerplatte, następnie ulicą Kasprowicza pod górę w stronę Polanki, częściowo Sienkiewicza i po nawrotce, w dół ulicą Traugutta, później na rondzie przy ulicy Jordana w stronę ulicy Kniaziewicza, skręt w Dąbrowskiego, z powrotem Wybickiego na ulicę Kniaziewicza, a następnie ulicą Średniawskiego przeciwnie do kierunku jazdy w stronę Placu Kilińskiego i na Rynek, gdzie po okrążeniu Rynku ulicami Bema, Gałczyńskiego, Jordana i Klakurki biegacze finiszować będą obok Pomnika Niepodległości, tam znajdować się będzie meta biegu.

Komentarze