18 grudnia 12:00 - 14:00

Myślenice. Jarmark Bożonarodzeniowy

  • 18 grudnia 12:00 - 14:00

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się na myślenickim Rynku 18 grudnia. Świąteczne zapachy, przysmaki, wigilijne potrawy, animacje, atrakcje, niespodzianki dla najmłodszych oraz zagroda Świętego Mikołaja z alpakami.

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się zbiórka charytatywna na leczenie Franciszka Foremnego z Głogoczowa, 6-latek potrzebuje 2 miliony złotych na leczenie.

Od godziny 12:00 do 14:00 odbędzie się kiermasz wigilijnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń z Gminy Myślenice. Tylko tego dnia na rynku poczuć będzie można zapach korzennych pierniczków, skosztować grzane wino, nabyć świecidełka, rękodzieło w świątecznym klimacie, smaczne wypieki i oryginalne pomysły na prezenty zaproponowane przez Koła Gospodyń. Niektórych potraw będzie można skosztować w niecodziennej degustacji, natomiast inne przygotowane przez wystawców przeznaczone będą na sprzedaż. 

Oprócz kiermaszu, nie zabraknie prezentów dla dzieci, ale także animacji, warsztatów i zabaw przygotowanych przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Na scenie zaprezentują się między innymi utalentowana wokalistka Julia Pitala, Teatr TereN z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Myślenicach z "Pastorałką dla Woła i Osła". Swoje stoiska przygotują również lokalni producenci, przedsiębiorcy i organizacje działające na terenie Gminy Myślenice.

Komentarze