25 marca 9:00 - 12:00

Wiosenne porządki w gminie Pcim

  • Park w Pcimiu (pomiędzy mostem, a kładką w Pcimiu)
  • 25 marca 9:00 - 12:00

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu wraz z gminą Pcim zapraszają do udziału w akcji społecznej - Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2023 Gmina Pcim

Termin: 25 marca 2023 r.(sobota) od 9:00 do 12:00 (termin zastępczy w razie niepogody 1 kwietnia 2023 r.)

Miejsce zbiórki: Park w Pcimiu (pomiędzy mostem, a kładką w Pcimiu)

Co sprzątamy: określony odcinek ścieżki rowerowej.

Ważne: W akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy, jednak osoby niepełnoletnie powinny być pod opieką osoby dorosłej bądż posiadać podpisaną przez rodzica zgodę na udział.

DO UDZIAŁU W AKCJI SPRZĄTANIA OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY, które przyjmuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu do 24 marca na adres mail: gokpcim@op.pl lub osobiście w biurze GOKiS w Pcimiu ( strażnica II piętro ) – szczegóły pod nr tel. 12 27 48 039. Formularz zgłoszenia znajduje się poniżej artykułu w sekcji PLIKI DO POBRANIA.

Uczestnikom akcji zapewniamy napoje, specjalne niespodzianki oraz rękawiczki ochronne i opiekunów w przypadku osób niepełnoletnich bez opieki.

Dodatkowo organizujemy zbiórkę elektrośmieci „za sadzonkę” (sadzonki wydajemy bezpłatnie, do wyczerpania zapasów), nie obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby przywożą elektrośmieci w czasie trwania akcji do Parku – tam są odbierane w mobilnym punkcie przyjęć - w zamian oddający otrzymuje:

za duże AGD jak pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa: 1 duża sadzonka

za średnie AGD jak komputer, monitor, mikrofalówka, drukarka: 1 duża sadzonka lub 2 małe

za małe AGD jak mikser, suszarka, żelazko, czajnik elektryczny: 1 mała sadzonka

za baterie od 3 kg: 1 duża sadzonka

Dodatkowe szczegóły pod nr tel. 12 27 48 050 wew. 19 – Urząd Gminy w Pcimiu. Wszelkie prowadzone akcje dedykowane są i obejmują mieszkańców Gminy Pcim

Komentarze