29 maja 15:00 - 17:00

Wielka Wymiana Zabawek w Myślenicach

  • 29 maja 15:00 - 17:00

"SPOKÓJ MAMY" - wymiana zabawek w połączeniu z warsztatami rękodzielniczo-artystycznymi to rozwiązanie problemu, jakim są porozrzucane zabawki Waszych dzieci, a które często sygnalizują że nie mają czym się bawić lub że chcą coś nowego.

Stowarzyszenie Klub Dylematy Mamy i Taty oraz Fundacja SIMBIOSIS lubią czynić dobro i w duchu idei #zerowaste serdecznie zapraszają na WIELKĄ WYMIANĘ ZABAWEK.

Macie spokój z pałętającymi się przedmiotami w domu, macie spokój wobec opieki nad dziećmi podczas wydarzenia, bo bawią się nowymi zabawkami przy stolikach obok Was i w spokoju możecie zająć się udziałem w warsztatach, które pozwalają Wam wydobyć wewnętrzny spokój.

W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym! Na warsztatach tworzymy "Słoiczki wdzięczności", pokazujemy jak zrobić coś z niczego, uczymy jak zrobić makramę lub wyzwalamy z siebie duszę artysty w malarstwie intuicyjnym. I to wszystko przygotowują dla Was członkowie i wolontariusze naszej Fundacji.

Zabawki, które nie zostały wybrane przez dzieci podczas wydarzenia, zbieramy i przekazujemy je do domów dziecka, hospicjów i innych jednostek, gdzie jest taka potrzeba.

Cieszymy się, że wydarzenie odbiło się tak pozytywnym echem wśród społeczności krakowskiej, tarnowskiej i że aż dotarło do Myślenic! 🙂

Widzimy się już 29 maja 2023 roku od godz.: 15:00 w samym sercu Myślenic na płycie myślenickiego Rynku❤

Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać akcja odbędzie się w sieni kamienicy Obońskich (Rynek 27) oraz w salach Centrum Aktywności Lokalnej.

Co można przynieść na wymiennik?

✔️ Rzeczy nowe i używane

✔️ Wyłącznie rzeczy w bardzo dobrym stanie, czyste, kompletne

✔️ Zabawki/książki

🎯 Przyniesione rzeczy oddajecie do wspólnej przestrzeni, następnie możecie zabrać inne interesujące Was przedmioty.

Czego nie przynosić:

❌Rzeczy w złym stanie, z plamami, dziurami, niekompletne

❌Gryzaków/ smoczków

Możesz wesprzeć naszą akcję społeczną, będzie nam niezmiernie miło by wspólnie czynić dobro! https://zrzutka.pl/hw6skj

Komentarze