10 września 12:00 - 18:00

Dożynki gminno parafialne w Trzemeśni

  • 10 września 12:00 - 18:00

Wydarzenie odbywać się będzie 10 września na terenie przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemeśni.

Dożynki rozpoczną się mszą o godzinie 12:00 w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Pocieszenia w Trzemeśni. Po zakończeniu nabożeństwa nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na miejsce, gdzie odbywać się będą uroczystości.

Na godzinę 13:15 zaplanowano natomiast oficjalne otwarcie dożynek, któremu towarzyszyć będzie prezentacja wieńców dożynkowych.

W programie wydarzenia znalazły się również występy lokalnych artystów, a zaraz po nich ogłoszenie wyników i przyznanie nagród w Konkursie na „Najładniejszy wieniec dożynkowy”. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu „Kruca Banda” oraz zabawa taneczna.

W trakcie wydarzenia zorganizowany zostanie również "Konkurs na Kołacz Dożynkowy z dowolnym nadzieniem", a na obecnych czekać będą też stoiska promocyjne i gastronomiczne Kół Gospodyń Wiejskich oraz strefa zabaw dla dzieci. 

W sprawach związanych ze wspomnianym konkursem (w tym również w celu zgłoszenia do konkursu) należy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem, którym jest Koło Gospodyń Wiejskich "Trzemeśnianki" w Trzemeśni. 

Komentarze