8 czerwca 9:00 - 15:00

Myślenice. Turniej Salt MineCup

  • 8 czerwca 9:00 - 15:00

Turnieju Salt MineCup w którym Myślenice wraz z Wieliczką pełni rolę gospodarza odbędzie się 8 czerwca. Zawodnicy z rocznika 2013 z różnych zakątków świata ponownie rywalizować będą na sztucznym boisku na Zarabiu.

Całość rozpocznie się uroczystą prezentacją drużyn biorących udział w zmaganiach, która będzie miała miejsce w sobotę 8 czerwca o godzinie 9:00 w hali widowiskowo-sportowej. Po części oficjalnej zespoły stoczą piłkarskie pojedynki na obiektach należących do spółki Sport Myślenice.

W szerokim gronie uczestników walczących o triumf w IX edycji turnieju Salt MineCup znaleźli się przedstawiciele angielskiego Manchesteru City, niemieckiego Bayernu Monachium, słowackiego Slovana Bratysława, czy też indyjskiego Kerala Blasters, natomiast z terenu kraju swoje umiejętności prezentować będą młodzi zawodnicy AP Wieliczka, Dalinu Myślenice, Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin, Stali Rzeszów, Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Legii Warszawa, Jagielloni Białystok oraz Lecha Poznań.

Drużyny, które zwyciężą w swoich grupach, w niedzielny ranek staną w szranki w rozgrywkach finałowych odbywających się w Wieliczce.

Komentarze